Obchodní a storno podmínky

Adresa penzionu:
Penzion Lihovar Rouchovany
Rouchovany 197, 675 57
Tel.: +420 720 521 521
Email: info@penzionlihovar.cz

Provozovatel:
SALLEKO, spol. s r.o.
Cyrilometodějská 15/32, 674 01 Třebíč
IČ: 46990020
DIČ: CZ46990020

OPCE (REZERVACE TERMÍNU)
Penzion Lihovar Rouchovany poskytuje opci na poptávané akce a ubytování na stanovenou dobu, zpravidla však 7 dnů. Po uplynutí lhůty lze opci na základě telefonické, či písemné dohody prodloužit.
Rezervace je garantována po uhrazení rezervačního poplatku. Rezervace bez uhrazeného rezervačního poplatku budou po uplynutí splatnosti platby smazány.

OBJEDNÁVKA A REZERVAČNÍ POPLATEK
Penzion přijímá písemné objednávky, a to buď prostřednictvím rezervačního formuláře anebo e-mailem, popř. na základě telefonické domluvy.

Provozovatel si vyhrazuje právo požadovat rezervační poplatek na ubytování a služby ve výši 50 %. V případě rezervace ubytování a služeb pro více než 8 osob nebo 3 pokoje, je požadován rezervační poplatek na ubytování a služby ve výši 100 % z celkové částky.
Pro dárkové poukazy a pobytové balíčky si provozovatel vyhrazuje právo požadovat rezervační poplatek na ubytování a služby ve výši 100 %.
Obchodní a storno podmínky pro svatby, firemní akce a oslavy mohou být provozovatelem řešeny po vzájemné dohodě individuálně na základě zaslané kalkulace.

STORNO PODMÍNKY
V případě zrušení pobytu a služeb v Penzionu Lihovar Rouchovany je požadován storno poplatek.
Zrušení ubytování a služeb 30 dní a více před termínem konání: bez poplatku z ceny objednaných služeb (ubytování, stravování, pronájem prostor a zařízení atd.).

Zrušení ubytování a služeb do 21 dní před termínem konání: požadujeme 25 % z ceny objednaných služeb (ubytování, stravování, pronájem prostor a zařízení atd.).

Zrušení ubytování a služeb do 14 dní před termínem konání: požadujeme 50 % z ceny objednaných služeb (ubytování, stravování, pronájem prostor a zařízení atd.).

Zrušení ubytování a služeb do 5 dní před termínem konání: požadujeme 100 % z ceny objednaných služeb (ubytování, stravování, pronájem prostor a zařízení atd.).

V případě potvrzení nároku na vrácení části rezervačního poplatku bude platba odeslána zpět na účet, ze kterého byla platba uskutečněna, a to nejpozději do 30 dní od písemného doručení žádosti o zrušení pobytu.

Obchodní a storno podmínky v pdf 

 

Nezávazný dotazník

*
*
*
*
*

Penzion Rouchovany
Rouchovany 197
675 57, Česká republika
+420 720 521 521
info@penzionlihovar.cz
více v kontaktech