Penzion Lihovar

Rouchovany

Penzion Lihovar se nachází v obci Rouchovany na pomezí Kraje Vysočiny a Jihomoravského kraje cca 3km od JE Dukovany

Penzion je vybudovaný postupnou citlivou rekonstrukcí z bývalého lihovaru. Podařilo se zachovat původní 30m komín, který je dominantou penzionu.

Penzion *** superior Vám nabízí veškerý komfort

 • Hosté našeho penzionu mohou bezplatně využívat kamerově hlídané parkoviště
 • Veškerý chod a požadavky hostů zajišťuje recepce penzionu
 • Příjmáme platbu v hotovosti i bezplatně (visa, mastercard, maestro)
 • V celém areálu penzionu je Wi-Fi připojení zdarma
 • Pro pravidelné a dlouhodobé ubytování individuální kalkulace ceny
 


Více o ubytování

RESTAURACE

Součástí penzionu je restaurace, která je otevřena denně.

 • Každý den nabízíme polední menu i výběr ze stálého jídelního lístku. Naše pokrmy připravujeme vždy z kvalitních čerstvých surovin od ověřených dodavatelů.
 • V restauraci točíme pivo značek Svijany a Starobrno a speciály dle nabídky.
 • Venkovní zahrádka s posezením navazuje na restauraci
 • Oplocené dětské hřiště a vnitřní herna nabízí zábavu pro Vaše děti
 • V restauraci je možné platit kartou a v hotovosti 

Polední menu ke stažení zde 

Salónky

V penzionu lze uspořádat celoročně akce různého charakteru - oslavy, narozeniny, svatby, společenské události a firemní akce. Vždy se snažíme maximálně vyhovět požadavkům našich zákazníků a hostů
Na výběr máme několik salónků:

 • Salónek u komína – menší salónek s kapacitou pro cca 30 lidí. V salónku je moderní led TV či připojení Wi-Fi. Salónek má vchod do zahrady penzionu, možnost venkovního posezení. Bezbariérový přístup.
 • Konferenční sál – sál má kapacitu pro cca 60 osob. Má vlastní bar a vlastní sociální zařízení. Díky zatemňovacímu systému a Wi-Fi připojení je vhodný pro prezentace a školení. Sál má dva vchody - přímo z penzionu nebo samostatný zvenku. Bezbariérový přístup.
 • Nový sál – nově vybudovaný sál s kapacitou cca 100 osob. Sál obsahuje vlastní sociální zařízení. Jsou zde instalovány 3 ploché TV a moderní stereo, samozřejmostí je i Wi-Fi připojení. Sál má vlastní vchod a zároveň je dveřmi propojený s restaurací penzionu. Bezbariérový přístup

Rezervace lze provádět telefonicky na +420 720 521 521 nebo emailem info@penzionlihovar.cz

Bazén

Vnitřní vyhřívaný bazén o rozměrech 7x4 m, hlouba 90cm/120cm. Bazén je vybaven chrličem a protiproudem. U Bazénu jsou dámské a pánské šatny vybaveny uzamykatelnými skříňkami na osobní věci. Součástí šaten je WC a sprcha. Zejména v letních měsících lze využít venkovní terasu s posezením, která je součástí bazénu. BAZÉN JE POUZE PRO UBYTOVANÉ

 

Fotogalerie v obsahu (zde bude zobrazena fotogalerie stránky) Fotografie č."[25-29]"

Dětská herna - nové

V penzionu jsme pro Váš odpočinek a především pro naše malé hosty připravili krásnou prostornou dětskou hernu. Dětská herna je vymalovaná krásnými motivy převážně z českých večerníčků. 

 

Víceúčelové hřiště

V areálu penzionu se nachází venkovní víceúčelové hřiště. Vhodné pro tenis, nohejbal, streetball, fotbálek apod. Míče jsou k zapůjčení na recepci

Stolní tenis

  V penzionu si kromě jiného můžete zahrát stolní tenis.

Dětské hřiště

U penzionu se nachází oplocené dětské hřiště – je zde trampolína, pískoviště, dětský domeček, klouzačka, posezení, PIT PAT (stolní minigolf). Pro osvěžení je zde venkovní sprcha.

Zahrada

Za penzionem se nachází odpočinková zóna.  Zahrada je vhodná nejen k odpočinku a relaxaci, ale i k uspořádání venkovních oslav, svateb, společenských a firemních setkání. V blízkosti jsme vybudovali zahradní domek , který je zařízený jako venkovní bar, popřípadě jako prostor pro grilování.

Nezávazný dotazník

*
*
*
*
*

Penzion Rouchovany
Rouchovany 197
675 57, Česká republika
+420 720 521 521
info@penzionlihovar.cz
více v kontaktech